YITH WooCommerce Wishlist - en to uk_UA translation catalogue (12 entries)

en: My wishlist on %s
uk_UA: Мій обраний список в %s

en: After "Add to cart"
uk_UA: After "Додати в кошик"

en: "Add to Cart" text
uk_UA: "Додати в кошик" text

en: Add to Cart
uk_UA: Додати в кошик

en: "Add to Cart" icon
uk_UA: "Додати в кошик" icon

en: Add an icon to the "Add to Cart" button
uk_UA: Add an icon to the "Додати в кошик" button

en: Share on:
uk_UA: Поширити в:

en: No products were added to the wishlist
uk_UA: Немає доданих продуктів до вибраного

en: Product Name
uk_UA: Назва продукту

en: Unit Price
uk_UA: Ціна

en: Stock Status
uk_UA: Наявність на складі

en: In Stock
uk_UA: в наявності
